plenua

Kontraktowy montaż elektroniki

eprom@eprom-lublin.pl +48 733 223 700


 

Projektowanie urządzeń elektronicznych

eprom@eprom-lublin.pl +48 733 223 700


 

O firmie

Firma Eprom powstała w 2003 roku. Od początku działalności specjalizujemy się w kontraktowym montażu elektroniki. Oferujemy klientom kompleksową obsługę − zajmujemy się całością produkcji, począwszy od fazy projektowania aż po gotowy wyrób. Sprawą najważniejszą jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego chcąc sprostać wymaganiom rynku, z roku na rok systematycznie rozszerzamy nasze możliwości produkcyjne oraz doskonalimy jakość naszych wyrobów.
Wieloletnie doświadczenie kierownictwa i wykwalifikowana kadra pracownicza pozwalają rozwiązać problemy naszych klientów i służyć profesjonalnym doradztwem. Dużym atutem naszej firmy są konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Staramy się budować pozycję firmy na rynku, kierując się na co dzień takimi wartościami jak: profesjonalizm, rzetelność i uczciwość. Dzięki temu baza naszych partnerów biznesowych stale się powiększa.

Staramy się budować pozycję firmy na rynku, kierując się na co dzień takimi wartościami jak:
profesjonalizm, rzetelność i uczciwość
Dzięki temu baza naszych partnerów biznesowych stale się powiększa.

 

Procentowy udział branż w naszej produkcji:

 

Zapraszamy do współpracy

Dotacje na innowacje.

Nasi partnerzy

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij